У Сербії помітили невідомий літальний апарат, армія країни здіймала в небо винищувачі.
У суботу, 30 березня, у повітряному просторі Сербії було виявлено невідомий літальний апарат. Це сталося над містом Валево, розташованим за 100 км від Белграда, сербська армія піднімала в небо винищувачі “МіГ-29”, повідомили у Міноборони Сербії.
При цьому мету було втрачено. Після обстеження зони, де знайшли невідомий апарат, винищувачі повернулися на аеродром базування, а армія продовжила спостереження за повітряним простором країни.
У неділю інцидент прокоментував президент Сербії Олександр Вучич.
За словами глави держави, виявлений об’єкт швидко втік, тому сербським силам не вдалося його ідентифікувати.
Вучич заявив, що наступного разу буде задіяно ППО.
“Наступного разу ППО діятиме і зіб’є його, щоб ми могли визначити, чий це апарат”– сказав сербський президент, якого цитує РТС.
Крім того, Вучич розповів про намір провести переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном щодо придбання Белградом винищувачів Rafale.