“Все рухається за планом”: Буданов сказав, коли відбудеться обмін тілами загиблих між Україною і РФ

“Все рухається за планом”: Буданов сказав, коли відбудеться обмін тілами загиблих між Україною і РФ Україна

Обмін тілами загиблих між Україною та Росією запланований на наступний тиждень. Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у неділю, 8 червня, передають Патріоти України.

Він наголосив, що Україна ретельно дотримується домовленостей, які були досягнуті у Стамбулі під час переговорів з Росією. «Україна стикається з інформаційним тиском і спробами одноосібно диктувати параметри обмінного процесу… Кого, коли і як міняти — не має бути чиїмось одноосібним рішенням. Ретельна підготовка триває. Тиск і маніпуляції тут неприпустимі», — заявив керівник ГУР.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/vse-ruhaetsya-za-planom-budanov-skazav-koly-vidbudetsya-obmin-tilamy-zahyblyh-mizh-ukrainoyu-i-rf/
© Сила Слова

Він зауважив, що Координаційний штаб наразі наполегливо працює над організацією обміну. За словами Буданова, про те, що початок репатріаційних заходів запланований на наступний тиждень, уповноважені особи знали ще у вівторок, 3 червня. «Все рухається за планом, попри брудну інформаційну гру ворога», — додав Буданов.

Рейтинг статті