Війна – це жахливо, але є речі й гірші: експерт про те, чому не можна йти на угоду з Путіним

Війна – це жахливо, але є речі й гірші: експерт про те, чому не можна йти на угоду з Путіним

Кремль веде війну в Україні не лише через територію, а й за культуру з мовою.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/viyna-tse-zhahlyvo-ale-e-rechi-y-hirshi-ekspert-pro-te-chomu-ne-mozhna-yty-na-uhodu-z-putinym/
© Сила Слова

Кремль веде війну в Україні не лише через територію, а й за культуру з мовою. Це чудово розуміють українці, тому більшість за те, щоб і надалі вести війну проти Путіна стільки, скільки потрібно.

Таку думку висловила українська правозахисниця Олександра Матвійчук у своїй колонці на сторінках ресурсу Financial Times.

Якщо ситуація із затримкою голосування у США щодо законопроекту щодо України для американців є політикою, то для мешканців України це питання життя та смерті.

Росія не просто хоче захопити якнайбільше території, Кремль повністю хоче знищити все українське. З лютого 2022 року правозахисники зафіксували понад 68 тисяч злочинів з боку окупантів. Йдеться про вбивства, згвалтування, тортури і так далі.

Матвійчук нагадала прихильникам укладання угоди з РФ, що вже одна така була у 2014 році. Проте, результат ми бачимо сьогодні. Всі ці 8 років Кремль просто вів підготовку до масштабної війни, тому не можна йти на якісь поступки і знову погоджуватися на мирну угоду від РФ.

Надалі Кремль лише посилюватиме удари по громадянській інфраструктурі в Україні та намагатиметься дестабілізувати обстановку в інших країнах.

“Цей кошмар – нескінченна каталогізація людського болю – тільки триватиме”, – заявила Матвійчук.

Так, війна — це завжди погано та жахливо, проте українці розуміють, що ще гірше бути під окупацією Кремлясаме тому війна в Україні – це не битва за землю, а битва за виживання.

Рейтинг статті