Відключення на добу: з обіду понеділок графіки посилять – Укренерго попередило

Відключення на добу: з обіду понеділок графіки посилять – Укренерго попередило Україна

У зв’язку з дефіцитом електроенергії в енергосистемі України, що триває, НЕК “Укренерго” змушена запровадити додаткові обмеження у графіках електропостачання на понеділок, 2 вересня.

Докладніше про те, з обіду понеділка, 2 вересня, графіки посилять, повідомляє Укренерго в мережі Telegram.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/vidklyuchennya-na-dobu-z-obidu-ponedilok-hrafiky-posylyat-ukrenerho-poperedylo/
© Сила Слова

Графік відключень електроенергії на 2 вересня:

00:00 – 16:00: Передбачено одну чергу вимкнень. Це означає, що споживачі по черзі відключатимуться від електромережі на певні часові інтервали.
16:00 – 24:00: Діятимуть дві черги відключень. Це дозволить більш рівномірно розподілити навантаження на енергосистему та мінімізувати тривалість відключень для кожного споживача.

Важливо розуміти, що ці графіки є орієнтовними і можуть коригуватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі. Якщо раптово виникне дефіцит, система електропостачання перейде на аварійний режим роботи.

При цьому, як завжди, об’єкти критичної інфраструктури (лікарні, котельні, водоканали тощо) будуть забезпечені електропостачанням у пріоритетному порядку.

Не забувайте, що тривалість відключень для кожного споживача може змінюватись залежно від його приналежності до тієї чи іншої черги. Для отримання більш детальної інформації про графіки відключень у вашому регіоні, будь ласка, звертайтесь до свого енергопостачального підприємства.

Рекомендації споживачам:

Заздалегідь підготуйтеся до можливих відключень електроенергії: майте ліхтарики, свічки, заряджені мобільні телефони та інші необхідні предмети.
Мінімізуйте споживання електроенергії в години пікового навантаження: відкладіть використання енергоємних приладів на більш пізній час.
Слідкуйте за офіційними повідомленнями “Укренерго” та вашого обленерго: це дозволить вам бути в курсі останніх змін у графіках відключень.

Раніше “Стіна” інформувала, як навчитися заощаджувати на електриці.

Нагадуємо, які побутові прилади споживають найбільше електрики.

Рейтинг статті