“Ісламська держава” опублікувала велику статтю про свій теракт у підмосковному “Крокус Сіті Холл”.
Офіційна газета ІДІЛ “Ан-Наба” випустила велику статтю про теракт у підмосковному “Крокус Сіті Холл”. Ісламісти вкотре взяли на себе відповідальність за напад та розкрили деталі операції.
Про статтю розповів сходознавець Руслан Сулейманов у своєму блозі в Telegram.
Терористи зазначили, що Росія “визнала свій провал перед ІДІЛ”, коли почала звинувачувати в тому, що сталося, Україну та її західних союзників.
“Після гучної поразки Росія не знайшла іншого вибору, окрім як направити “звинувачення у змові” проти своїх супротивників у “західному таборі”, щоб ухилитися від визнання свого великого провалу перед муджахідами… Росія дуже зацікавлена в тому, щоб допитувати полонених таким чином, щоб це служило політичним конфліктам із її противниками і прикривало втрати, завдані їй муджахидами“, – йдеться у статті.
Також там були описані деталі теракту у російському “Крокусі”. За їхніми даними, троє бойовиків відповідали за розстріл відвідувачів концертної зали, а перед четвертим стояло завдання підпалу будівлі. Цю частину операції було здійснено, як і планували ісламісти.
Друга частина операції, згідно зі статтею, пішла не за планом. Справа в тому, що терористи мали намір вступити в бій із російськими силовиками, проте нібито через проблеми зі зброєю вирішили втекти з місця нападу. Це їм чудово вдалося.
Зазначимо, що, за даними російських ЗМІ, силовики увійшли до “Крокуса” лише через 1 годину і ще 17 хвилин після того, як бойовики втекли з місця злочину. Рятувальники зайшли в будівлю ще через півтори години. Таке зволікання спричинило дуже великі втрати серед цивільних.
За останніми даними, у теракті загинули понад 140 людей. Ще попередньо близько 100 вважаються зниклими безвісти, а це означає, що кількість, швидше за все, сильно збільшиться.
Варто зазначити, що РФ ігнорує визнання ІДІЛ та звинувачує в теракті Україну. Кровопролиття Кремль, очевидно, має намір використовувати для нарощування ескалації у війні із сусідньою країною. Ймовірно, під цим приводом буде оголошено загальну мобілізацію.