В одних областях спеки, а в інших – дощі з грозами: синоптик Діденко попередила про погоду в неділю

В одних областях спеки, а в інших – дощі з грозами: синоптик Діденко попередила про погоду в неділю Україна

Другий день вихідних обіцяє стати справжнім випробуванням для деяких регіонів. Атмосфера не поступається – температурні контрасти зберігаються, а опади можуть піднести сюрпризи

Погода на неділю, 13 липня, в Україні залишиться неоднорідною та залежатиме від регіону. В одних областях збережеться задушлива спека, в інших — температурне тло залишиться помірним. Синоптична картина практично не зміниться порівняно з попереднім днем.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/v-odnyh-oblastyah-speky-a-v-inshyh-doschi-z-hrozamy-synoptyk-didenko-poperedyla-pro-pohodu-v-nedilyu/
© Сила Слова

Докладніше про те, якою буде погода у неділю, 13 липня, повідомляє “Стіна”, посилаючись на публікацію синоптика Наталки Діденко у мережі Telegram.

Повідомляється, що на сході — у Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській областях, а також у степовій частині Криму погода, як і раніше, буде спекотною. Очікується +33 … +38 ° C, місцями – безвітряно і душно, що підвищує ймовірність перегріву. На Херсонщині в неділю спека збережеться на рівні +32…+36°C.

Південний регіон також залишиться в зоні високих температур. В Одеській, Миколаївській та Херсонській областях прогнозують +30…+33°C, у Запорізькій області та ближче до прибережної зони Азовського моря — до +36°C. Опадів не очікується, небо здебільшого ясне.

На заході країни, навпаки, 13 липня утримається відносно прохолодна погода. Температурний режим у неділю варіюватиметься в межах +21…+26°C.

В Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Волинській та Рівненській областях можливі короткочасні дощі з грозами, особливо у другій половині дня. У Карпатському регіоні можливі локальні зливи, але не мають значного похолодання.

Північ України, включаючи Київ, Чернігівську та Сумську області, зустріне неділю комфортним теплом – від +24 до +28°C. У столиці ймовірні окремі грозові осередки ближче до вечора, але основну частину доби погода залишиться стабільною та сухою.

Центральні області – Полтавська, Кіровоградська, Черкаська, Вінницька – збережуть помірне температурне тло. У неділю у цих регіонах прогнозують від +26 до +31°C.

Іноді можливі локальні опади, переважно з грозами. У Полтавській та Черкаській областях до вечора можливі зливи, але вони будуть короткими.

На більшій частині території України 13 липня збережеться антициклональний характер погоди, що означає, що атмосфера буде переважно спокійною, з рідкісними та локальними опадами.

Проте висока температура у східних та південних регіонах все ще потребує обережності — особливо в обідню пору.

Тим, хто працює у вихідний, варто особливо уважно стежити за самопочуттям, особливо у тих зонах, де спека досягає критичних значень.

Рейтинг статті