Українцям дали дуже корисну пораду, аби під час відключень світла у них була електрика – що для цього треба
Українцям дали цінні поради, чим вигідно замінити генератор, аби при відключеннях бути зі світлом
Влітку в Україні можливі відключення електроенергії. Причина – сезонні ремонти на енергоблоках і брак потужностей. У зв’язку з цим питання купівлі зарядних станцій (прозваних у народі “екофлоу” – за назвою одного з виробників) знову стало актуальним – особливо для тих, хто мешкає в багатоквартирних будинках і не може поставити собі генератор. Однак для багатьох проблемою стає вибір такого пристрою – адже незрозуміло, за якими параметрами розраховувати необхідну потужність. Про це пише Стіна з посиланням на відповідні джерела.
Вийти ж із цієї ситуації можна за допомогою поширюваного в соцмережах калькулятора для зарядних станцій. Принцип роботи калькулятора простий – потрібно:
- обрати пристрої, які планується живити від зарядної станції;
- у таблиці, що додається, вибрати їхню потужність і необхідний час роботи;
- отримати пропозиції щодо зарядних станцій, що відповідають зазначеним потребам.
Наприклад, ви плануєте заряджати від своєї станції кілька приладів. Обираєте їх на відповідній панелі калькулятора, а також вказуєте кількість (в даному випадку – 1) та планований час роботи від станції. Зокрема:
- Wi-Fi роутер потужністю 15 Вт, 7 годин;
- лампа LED на 10 Вт, 3 години;
- телевізор на 75 Вт, 2 години;
- холодильник на 100 Вт, 24 години.
На основі цього калькулятор видає потрібні параметри для вашої станції. В даному випадку це:
- мінімальна ємність станції – 2 685 Вт*год;
- мінімальна пускова потужність – 200 Вт;
- мінімальна робоча потужність – 200 Вт.
Разом з тим, слід пам’ятати: інструмент призначений лише для приблизних розрахунків. Як підкреслив його творець, він не несе “жодної відповідальності за можливі помилки в результатах або даних”. А тому перед купівлею приладу слід перерахувати все самостійно, враховуючи параметри конкретних пристроїв.