Усі пари 1/8 фіналу Євро – 2024 визначено: з ким могла б зустрітися Україна

Усі пари 1/8 фіналу Євро – 2024 визначено: з ким могла б зустрітися Україна

Збірна України могла б здобути не найгрізнішого суперника, якби пробилася до плей-офф Євро – 2024.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/usi-pary-1-8-finalu-evro-2024-vyznacheno-z-kym-mohla-b-zustritysya-ukraina/
© Сила Слова

26 червня завершилася групова стадія чемпіонату Європи з футболу, визначили усі учасники плей-офф. Одним із них могла б стати збірна України, якби не провалила старт із румунами та останній поєдинок із бельгійцями.

Перший матч відбудеться 29 червня: о 19:00 у Берліні зійдуться збірні. Швейцарії та Італії. Тут можна виділити італійців, які епічно вирвали путівку до плей-офф на останніх секундах баталії з хорватами, гол був забитий на 98-й хвилині поєдинку. Досвідчений гравець “Лаціо” зміг витягнути своїх партнерів з “болота”, незважаючи на те, що для нього виступ за першу команду країни явно на диво. Хорватам не допоміг навіть гол канонічного для них Луки Модріча.

29 червня, саме цього дня відбудеться другий матч 1/8 фіналу між Німеччиною та Данією, команди зійдуться на стадіоні дортмундської “Борусії” Тут можна виділити обидва колективи. Так, бундестім на цьому футбольному форумі справді зібрався з силами і демонструє один із найкращих футболів за останні роки та по праву вийшов з першого місця групи, набравши сім очок.

Збірна Данії впевнено прогресує рік у рік і після минулого успішного євро, на якому скандинавів змогли зупинити лише англійці у півфіналі. Вони демонструють впевнену гру на полях Німеччини. Важко зупинити команду, лідера якої Крістіана Еріксена не зупинив серцевий напад на полі, він уже встиг відзначитися голом.

30 червня відбудеться ще два матчі. Гельзенкірхен о 19:00 чекає Англію та Словаччину. Саме з представниками Туманного Альбіону могла б боротися Україна, якби менше пропустила від румунів і більше забила словакам. У цьому протистоянні цікавіші саме англійці, у складі яких такі “мастодонти” світового футболу, як Гаррі Кейн, Бакаео Сака і, звичайно ж, один із найкращих на даний момент футболістів світу Джуд Беллінгем. При цьому представники найсильнішого чемпіонату у світі показали, м’яко кажучи, не найрезультативніший футбол на груповій стадії. Два голи за три поєдинки, лише одна перемога і дві нічиї – це не той результат, на який чекали від фіналіста минулого Євро.

О 22:00 у Кельні поки що найкраща збірна на турнірі, Іспаніяяка виграла всі поєдинки у групі, зустрінеться з несподівано успішним дебютантом Грузією. Саме вона могла б стати головним прикладом для України, адже в останнім матчі переграла 2:0 саму Португалію з Кріштіану Роналду. Якби вчора підопічні Сергія Реброва були б сміливішими в атаці, то, можливо, і вони могли б перемогти Бельгію, яка за весь поєдинок створила лише два гольові моменти, а багато хто з експертів назвав її “мертвою” на Євро-2024.

1 липня у Дюссельдорфі Франція зустрітись з Бельгією. Представником самої “шоколадної” країни у світі, який не пропустив нашу збірну у плей-офф, доведеться зустрітися зі складним суперником. Франція, маючи у своєму складі Мбаппе, Грізманна, який не в’яне Конте і супернадійного Майка Меньяна, знайшла на німецьких полях ще одного союзника – автогол. Так, за два тури єдиний гол у ворота Австрії було записано саме на цього загадкового “бомбардира”. У грі ж із Польщею підопічним Дешама вдалося забити з пенальті.

Другою грою дня стане матч Португалії зі Словенією. У цій парі все лаконічно: одна команда має Роналду, Сілва, Фернандеш, а в іншої немає.

2 липня у Мюнхені Румунія зустрінеться з Нідерландами. Матч о 19.00 у столиці Німеччини міг бути за участю України, якби наша збірна не провалила перший матч на Євро. Ймовірно, великий досвід у грі з нідерландцями, набутий на Євро-2020, був би для збірок гарною опорою. 2 липня найсильнішого також визначать Австрія та Туреччина.

Найголовнішу помилку підопічні Реброва припустилися 17 червня, коли програли поєдинок Румунії 3:0.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись