У Татарстані вирує ураган: стихія насувається на Казань – влада терміново звернулася до мешканців із закликом

У Татарстані вирує ураган: стихія насувається на Казань – влада терміново звернулася до мешканців із закликом

Раїс Республіки Татарстан Рустам Мініханов у зв’язку із сильним ураганом закликав мешканців залишатися вдома.

З вівторка в Татарстані, що є адміністративною одиницею країни-агресора Російської Федерації, вирує сильний ураган, що супроводжується опадами у вигляді дощу та граду. Як пишуть татарстанські масмедіа, зараз стихія рухається на столицю Казань, у зв’язку з чим влада виступила із терміновим зверненням до населення, передає Діалог.UA за матеріалами місцевих пабліків.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/u-tatarstani-vyrue-urahan-styhiya-nasuvaetsya-na-kazan-vlada-terminovo-zvernulasya-do-meshkantsiv-iz-zaklykom/
© Сила Слова

Стало відомо, що в результаті природного катаклізму, що розбушувався, в ряді районів Татарстану з’явилися досить суттєві руйнування. Так, у Буїнську найсильнішим поривчастим вітром просто зносило дахи будинків, а у Зеленодольську випадав град розміром із тенісні м’ячі. Також передають, що внаслідок стихії пошкоджено десятки машин.

Втім, за попередніми даними, ніхто із мешканців не постраждав.

Також пишуть, що глава республіки Татарстан (раїс) Рустам Мініханов, звертаючись до свого електорату, закликав людей залишатися вдома, щоправда, скільки їм доведеться не виходити з будинків, не вказав.

Рейтинг статті