У міжнародному аеропорту Кракова поляк публічно образив та напав на українок

У міжнародному аеропорту Кракова поляк публічно образив та напав на українок

У Польщі триває серія побутових та ксенофобських конфліктів, спрямованих проти українських громадян. Черговий прикрий випадок трапився, як повідомляють у соціальних мережах, у міжнародному аеропорту Кракова. Там місцевий мешканець організував публічне цькування українок, а згодом завдав удару по мобільному телефону, на який очевидці фільмували його агресивні дії.

Деталі інциденту в аеропорту

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/u-mizhnarodnomu-aeroportu-krakova-polyak-publichno-obrazyv-ta-napav-na-ukrainok/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нову ініціативу Києва та Вашин...
Якщо ви очікуєте на паузу у повітряних атаках, вам варто знати про нов
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у дискусії навколо посади мініс...
Питання повернення Федорова закрите: на Банковій поставили крапку у ди
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар МЗС
Скільки мільйонів на допомозі країні міг привласнити ексдержсекретар М
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим небезпечна зброя «Бандероль»
Нова ракетна загроза: експерт назвав критичні дати та пояснив, чим неб
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
ШOK! Зeлeнcькuй ЖOPCТKO звepнyвcя дo Фeдopoвa…
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогнозом щодо майбутнього президента
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогноз
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й десятки авто — всі деталі ...
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї Януковича в Росії
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РСЗВ "Сарма"
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РС
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поранені люди, є зниклі безвісти ...
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поране

Відеозапис цієї події поширили у соціальних мережах.

На оприлюднених кадрах чітко помітно, як чоловік вигукує образи на адресу українок, що перебували неподалік.

Зокрема, він викрикував: «Ви — українські проститутки». Коли одна з жінок поцікавилася причиною таких слів, а інша почала знімати конфлікт на камеру, агресор вдарив по гаджету, намагаючись вибити його з рук та зупинити відеозйомку. Свої дії чоловік супроводжував нецензурною лайкою у бік громадянок України.

Читайте також: Якщо ви перебуваєте на півдні України – окупанти атакують регіони реактивними безпілотниками

Що відомо про наслідки та схожі випадки

Наразі немає інформації, чи правоохоронці затримали нападника після того, як інцидент було зафіксовано на відео.

Варто нагадати, що у Польщі останнім часом почастішали випадки прояву агресії щодо українців, які перебувають у цій країні.

До цього агресивно налаштовані поляки завдали тілесних ушкоджень молодій парі з України через зауваження про чергу, почувши їхню рідну мову.

Ще на початку липня у місті Плоцьк дорослий чоловік вчинив напад на двох підлітків з України в автобусі через те, що вони спілкувалися між собою українською мовою.

А що ви думаєте про це? Пишіть свою думку в коментарях та поділіться статтею з друзями!

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись