Стверджується, що це перший задокументований випадок збиття українськими бійцями гелікоптера армії РФ за допомогою БПЛА.
У Мережі з’явилося відео, на якому знято, як стверджують багато телеграм-канали, поразка російського вертольота за допомогою українського FPV-дрону в Курській області. На кадрах можна побачити, як безпілотник врізається у хвостовий гвинт Мі-28.
У свою чергу, волонтер Сергій Стерненко, який займається збиранням коштів на закупівлю дронів для ЗСУ, визнав справжність цього відео, при цьому розкритикувавши того, хто його злив у Мережу: тепер можуть бути не реалізовані деякі плани Сил оборони, а також це ставить під загрозу. операторів БПЛА. Стерненко обіцяв пізніше викласти відео збиття “вертушки” окупантів у найкращій якості.