Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав працівника територіального центру комплектування винним у неналежному виконанні службових обов’язків.
Під час роботи він не ввімкнув бодікамеру, за що отримав штраф у розмірі 17 тисяч гривень.
Про це йдеться у постанові суду, оприлюдненій у жовтні 2025 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Інцидент стався 9 вересня цього року у Луцьку.
Як встановив суд, молодший сержант разом з іншими військовими проводив оповіщення на вулиці Набережній. Під час перевірки документів один із чоловіків намагався втекти, після чого його доставили до службового автомобіля. Згодом група осіб намагалася завадити діям працівників ТЦК – пошкодили авто та спустили шини.
Військовий пояснив, що не зміг увімкнути відеореєстратор, бо допомагав колегам відбивати напад. Водночас суд дійшов висновку, що відсутні докази, які б підтверджували наявність перешкод для використання бодікамери до початку оповіщення.
З огляду на це суд визнав працівника ТЦК винним у службовій недбалості і призначив 17 тисяч гривень штрафу.
Нагадаємо, раніше харківський суд оголосив вирок працівнику ТЦК, Сергію Воловику, який ударив викладача історії, Юрія Федяя під час перевірки документів. Суд визнав колишнього військового винним у хуліганстві та призначив покарання у вигляді трьох років ув’язнення.