Крім медіаколаборантки, СБУ викрила ще шістьох агітаторів, які діяли на користь країни-агресора РФ.
Служба безпеки виявила у Києві блогерку, яка використовувала свої акаунти в Telegram, ТіkTok, Instagram для антиукраїнської агітації, а також інформаційну підтримку колишнього нардепа ВРУ Віктора Медведчука та покійного херсонського колаборанта Кирила Стремоусова. Про це інформує офіційний сайт української контррозвідки.
Сторінки київської блогерки з медведчуківського пулу у соцмережах та месенджерах мали загальну аудиторію понад 100 000 осіб. Використовуючи медійність, жінка вела роботу з “відбілювання” підривної діяльності Медведчука, який, як відомо, є відвертим агентом Кремля і кумом російського президента-узурпатора Путіна.
Також стало відомо, що вона проводила “онлайн-семінари” щодо ухилення від мобілізації в Україні, стягуючи за ці “уроки” чималі гроші з довірливих клієнтів.
Під час обшуку у блогерки знайшли докази, які доводять її роботу як на Медведчука, так і на його російських спільників.
Крім того, СБУ викрила ще кількох проросійських агітаторів у різних регіонах України, які також використовували соціальні мережі та інші можливості Інтернету.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.