У 2026–2027 роках. РФ зіткнеться з критичним руйнуванням транспортного зв’язку, Китай не допоможе

У 2026–2027 роках. РФ зіткнеться з критичним руйнуванням транспортного зв’язку, Китай не допоможе

Авіаційна промисловість Росії не може забезпечити країну літаками, що загрожує катастрофічним сценарієм.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/u-2026-2027-rokah-rf-zitknetsya-z-krytychnym-ruynuvannyam-transportnoho-zv-yazku-kytay-ne-dopomozhe/
© Сила Слова

Програма вартістю сотні мільярдів рублів із забезпечення Росії літаками вітчизняного виробництва зривається. Влада РФ оголосила про зсув як мінімум на два роки початку виробництва бортів МС-21, SJ-100, Ту-214, Іл-114 і “Байкал”. Для Росії це катастрофа.

Про сумні перспективи Росії розповів у своєму блозі російський аналітик Анатолій Несміян (Ель Мюрід).

Через санкції у РФ виникли колосальні проблеми з проектами нових цивільних бортів. Зриваються випробування літаків, доводиться змінювати їх характеристики у бік погіршення.

Мюрид зазначив, що зовсім нещодавно диктатор РФ Володимир Путін обіцяв росіянам випустити 2 тисячі нових літаків до 2030 року, тобто вже у найближчі 6 років. Зараз очевидно, що ці плани нездійсненні: РФ не має ні технологій, ні ресурсів на таке масштабне виробництво.

Щонайменше тисяча потрібна для того, щоб замінити те, що сьогодні ще літає і яке дуже швидко закінчує термін своєї служби… Авіапригоди стають буденними новинами… За таких показників зрозуміло, що авіагалузь до 2030 року може просто не дотягнути. І це за умови обіцяного випуску літаків. А якщо випуск відкладається, то перспективи стають зовсім похмурими.“, – зазначив російський експерт.

Він наголосив, що для Росії з її величезними територіями авіація – це елемент державної безпеки. Без великої кількості літаків зв’язок між частинами РФ буде розірвано, що стане катастрофою для країни.

Рік приблизно 2026-2027 може стати роком критичного руйнування транспортної зв’язності країни.“, – попередив Мюрид.

Він запевнив, що Китай допомагати Росії у цьому питанні не буде, тому що йому від цього немає жодної вигоди.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

Рейтинг статті