“Це серйозне розхитування режиму”, – Гордон прокоментував незвичайну заяву путініста Шахназарова –

“Це серйозне розхитування режиму”, – Гордон прокоментував незвичайну заяву путініста Шахназарова –

Дмитро Гордон припустив, з якою метою путінський пропагандист Карен Шахназаров зробив поразкову заяву у студії Соловйова.

Журналіст Дмитро Гордон під час спільного стримування з Василем Головановим, яке можна подивитися на YouTube-Канале “В гостях у Гордона”, заявив, що закулісні переговори між Заходом, Україною та Росією йдуть вже давно і без зупинок. При цьому успіхи ЗСУ на території РФ багаторазово покращили наші переговорні позиції. Більше того, події на Курщині сильно розхитують режим Путіна.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/tse-seryozne-rozhytuvannya-rezhymu-hordon-prokomentuvav-nezvychaynu-zayavu-putinista-shahnazarova/
© Сила Слова

“Це серйозне розхитування. Подивіться, що відбувається з російськими Telegram-каналами, воєнкорами, телебаченням. Я не уявляю собі іншої ситуації, коли один із стовпів Путіна, кінорежисер, колись талановитий Карен Шахназаров, затятий путініст, антизахідник і антиукраїнець виходить у Соловйова і каже, що Росія може програти і до цієї думки треба звикати”, – зазначив аналітик.

Потім Гордон додав, що пропагандист не просто так вийшов і сказав про це. У такий спосіб у Росії зондується громадська думка.

На думку журналіста, мешканці прикордонних областей, які безпосередньо контактують із ЗСУ, не особливо чіпляються за Путіна, бачачи гарне ставлення до себе з боку українських бійців.

“Там (у Росії – ред.) розброд і хитання. Подивіться на перелякане обличчя Соловйова. Він може навіть нічого не говорити: божевільні очі, худий, розгублений. Вже і криків щось не чути про похід на Берлін”,
– сказав Гордон.

Також Дмитро Гордон припустив, як Путін відповідатиме на успіхи ЗСУ на території РФ: “Так влаштований, такий психотип”.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись