Третій за величиною в Росії: Reuters про болісний удар України по Нижньокамському НПЗ

Третій за величиною в Росії: Reuters про болісний удар України по Нижньокамському НПЗ

Судячи з фотографій з місця події, безпілотник потрапив до встановлення первинної переробки нафти CDU-7 на НПЗ Taneco.

З’явилися нові подробиці атаки українських безпілотників, які сьогодні зранку підірвали Нижньокамський НПЗ. Інформаційне агентство Reuters повідомляє, що це третій за величиною нафтопереробний завод Росії, який розташований приблизно за 1300 км від лінії фронту. Дрони вразили основну установку, яка переробляє близько 155 000 барелів нафти на день.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/tretiy-za-velychynoyu-v-rosii-reuters-pro-bolisnyy-udar-ukrainy-po-nyzhnokamskomu-npz/
© Сила Слова

📱 Наші Shorts🔔 Підписатися
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогнозом щодо майбутнього президента
Хто очолить Україну далі: відомий історик озброїв несподіваним прогноз
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й десятки авто — всі деталі ...
Київ пережив пекельну ніч: столицю накрила балістика, палали будівлі й
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї Януковича в Росії
Живе під фейковим ім'ям у новому "Межигір'ї": ЗМІ розкрили життя сім'ї
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РСЗВ "Сарма"
Сили оборони вперше уразили російський аналог HIMARS: що відомо про РС
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поранені люди, є зниклі безвісти ...
РФ завдала подвійного удару по цивільному судну в Чорному морі, поране
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в платіжках за комуналку можуть ...
Частина українців має пройти повірку лічильників: без цього суми в пла
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на призначення
Новий головком ЗСУ: західні ЗМІ розкрили реальну реакцію військових на
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 10 електропідстанцій окупантів
«Кримський рубильник off» — українські захисники за дві доби знищили 1
Скандал сколихнув мережу! 😱 Дружина Володимира Остапчука Катерина публічно посварилася з блогером...
Скандал сколихнув мережу! 😱 Дружина Володимира Остапчука Катерина публ
Понад 600 підписів за добу: українці вимагають змінити правила мобілізації
Понад 600 підписів за добу: українці вимагають змінити правила мобіліз

Російські офіційні особи заявили, що їхні засоби виявлення зафіксували український безпілотник поблизу нафтопереробного заводу компанії “Татнафта”, виробнича потужність якого становить понад 17 мільйонів тонн (340 000 барелів на день) на рік. На НПЗ виникла пожежа, яка була загашена протягом 20 хвилин, повідомило кремлівське інформаційне агентство РІА.

Судячи з фотографій з місця події, безпілотник потрапив до встановлення первинної переробки нафти CDU-7 на НПЗ Taneco. На цю установку припадає близько половини всієї річної виробничої потужності заводу.

Ця атака була однією з кількох, скоєних у Татарстані, високорозвиненому промисловому регіоні на південний схід від Москви, сьогодні вранці.

Джерело в українській розвідці повідомило агентство Reuters у Києві, що Україна завдала удару по великому російському нафтовому об’єкту в Татарстані. Джерело також повідомило, що дрони українського виробництва завдали удару по підприємству, що виробляє ударні безпілотники далекого радіусу дії “Шахед”, завдавши “значних збитків”.

В останні місяці Україна почала атакувати нафтопереробні заводи Росії, другого за величиною експортера нафти у світі, що негативно позначилося на прибутковій торгівлі Москвою нафтопродуктами. За підрахунками Reuters, близько 14% нафтопереробних потужностей у Росії було зупинено атаками дронів. Попит на нафтопродукти вищий, ніж на російську нафту.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись