The Guardian розкрили мережу РФ з фінансування пропаганди в Європі

The Guardian розкрили мережу РФ з фінансування пропаганди в Європі

Британські журналісти впевнені, що пропаганду РФ у Європі фінансує “правозахисна” організація.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/the-guardian-rozkryly-merezhu-rf-z-finansuvannya-propahandy-v-evropi/
© Сила Слова

РФ фінансує пропаганду до Європи через державний Правфонд “Правозахисна” організація спонсорує пропагандистські сайти у Європі, це далеко не весь список її “заслуг”.

Як повідомляє The Guardianсаме Правфонд виділяв гроші на захист у суді офіцера ФСБ Вадима Красікова, а також “збройового барона” Віктора Бута

Видання стверджує, що вищезазначену інформацію підтвердив датський громадський мовник DR, посилаючись на джерела у розвідці. У публікації наголосили, що в російській “правозахисній” організації працює безліч екс-розвідників.

Фінансування пропаганди відбувається так: партнери фонду в країнах Європи отримують величезні субсидії від держави. У кожній із таких країн-партнерів функціонує відділення Правфонду.

The Guardian також заявив, що з Правфонду фінансують і онлайн-портал golos, але там вказану інформацію спростували.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись