ФСБ вдалося “переконати” бойовиків, влаштувавшись теракт у “Крокусі”, що ті нібито їхали до Києва за гонораром.
Днями російські паблики виклали до мережі кадри моменту допиту терористів з “ІГІЛ”, які влаштували теракт у “Крокус Сіті Холл” на території Красногорська. На відео бойовики зізнаються, нібито після теракту тримали курс на Київ.
Перші кадри з допитом терористів з’явилися в Мережі лише через 2,5 тижні після їх затримання.Україна 365“.
Усі четверо затриманих запевняють, що їхні дії координував Сайфулло, який нібито і обіцяв виплатити в Києві по млн рублів кожному.
За ці 2,5 тижні співробітники ФСБ добре “попрацювали” із затриманими. Практично всі ледве говорять і дивляться в одну точку, а один із підозрюваних взагалі сидів із заплющеними очима.
Якийсь координатор Сайфулло вказав на “Крокус” як місце, де і має бути здійснений теракт, нібито він видав усім перепустку в “Крокус”, видав зброю і дав карту відходу.
Усі заявляють, що у Києві їм мали видати винагороди за скоєну.
У РФ стверджують, що підозрюваних затримали за 141 км. від кордону з Україною в районі селища Комуна. Співробітники російських спецслужб нібито в телефонах підозрюваних знайшли інформацію від Сайфулло, який координував їх до моменту затримання.
РосЗМІ запевняють, що українські захисники мали розмінувати територію між селами Чуйківка та Сопич на Сумщині.
У Кремлі заявляють, що нібито всі сліди теракту ведуть в Україну. Незадовго до подій у Красногорську підозрювані нібито отримували гроші саме з України.
Пропагандисти заявляють, що у телефонах затриманих були картинки з прапором України, фото ЗСУ та інші “ознаки українського націоналізму”.
Теракт у Красногорську було скоєно 22 березня. Того дня загинуло щонайменше 144 особи. Відповідальність за теракт узяв на себе один із осередків “ІДІЛ”, однак у Кремлі заявили, що за вбивствами нібито стоїть Київ.