Мешканка частково окупованого Очеретиного пройшла понад 10 кілометрів без їжі та води, щоб потрапити на територію, підконтрольну Україні.
Українці протягом двох років повномасштабної війни демонструють неймовірну мужність та силу духу. І коли здається, що вже нічому не можна вразитися, раптом спливає чергова історія, яка доводить нестримний потяг українського народу до свободи.
Це неймовірно, але 98-річна українка Лідія Степанівна під обстрілами пройшла весь фронт і здолала понад 10 км, щоб вибратися з окупованої частини Очеретиного (Донецька область – ред.).
Про це повідомляє Telegram-канал МВС України.
Жінка трималася на двох ціпках і кілька разів падала без сил, але таки досягла своєї мети та потрапила на українську територію.
Ближче надвечір відважну українку побачили на дорозі військові та передали групі поліції “Білий Ангел”. Поліцейські відвезли жінку до шелтера, звідки її має забрати онука.
“Там (в Очеретиному – ред.) коїться жах, – розповіла Лідія Степанівна. – Я й ту війну (Другу світову – ред.) пережила, і цю теж. І лишилася ні з чим. Але та війна такою не була”.
За словами жінки, за часів Другої світової війни жоден будинок не згорів, а зараз горить усе, бо ворог зносить усе геть, не шкодуючи нічого і нікого.