У прикордонному місті Сновськ, що на Чернігівщині, представник Української православної церкви Павло Фазан під час спілкування з медійниками озвучив низку резонансних тез.
Позиція щодо війни та церковної приналежності
Він підтвердив факт нападу Росії на Україну. Разом із тим, священик емоційно відкинув закиди про те, що проводить службу в «московській церкві», запевнивши, що «московського патріархату немає з 1991 року».
Коли припинили згадувати патріарха Кирила
Під час діалогу отець Павло також підтвердив інформацію про те, що перестав виголошувати ім’я патріарха Російської православної церкви Кирила під час богослужінь лише у травні 2022 року, вже після початку повномасштабного вторгнення.
Ставлення до ПЦУ
Крім цього, відповідаючи на запитання про ймовірний перехід до Православної церкви України, священик зазначив:
«Чого я должен із хати в сарай переходити. Лишити хату і піти у сарай».
Ця заява спричинила жваву дискусію в соціальних мережах. Запис розмови зі священиком був оприлюднений.
А що ви думаєте про це? Пишіть свою думку в коментарях та поділіться статтею з друзями!
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити цю новину у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину