Вашингтон виділяє півтора мільярда доларів на відновлення енергетичної інфраструктури та гуманітарну допомогу для українців, які постраждали від війни.
США виділять Україні 1,5 млрд доларів на відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала від російських ракетних атак, а також на гуманітарну допомогу.
Про це напередодні Глобального саміту світу у Швейцарії оголосила віце-президент Камала Харріс, повідомили УНН. сайті Білий будинок.
Кошти для підтримки українського народу нададуть через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Держдеп.
З них 500 мільйонів доларів разом із 324 мільйонами вже оголошеного раніше фінансування витратить на ремонт енергетичних об’єктів. 379 мільйонів доларів виділять на гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни громад – йдеться про продовольство та предмети першої необхідності.
Ще 300 мільйонів витратять на техніку для прикордонників, рятувальників та поліції.
У Білому домі зазначають, що з початку війни США вже виділили Україні 3,2 мільярда доларів на гуманітарну допомогу та 1,5 мільярда на енергетичну сферу.