Сотні будинків без газу! Ракетна атака РФ вдарила по газопостачанню у Львівській області

Сотні будинків без газу! Ракетна атака РФ вдарила по газопостачанню у Львівській області Різне

На Львівщині сотні будинків залишилися без газу після нічної ракетної атаки Росії. Про ситуацію повідомили у Telegram глава Львівської ОВА Максим Козицький та мер Львова Андрій Садовий.

Так, у селищі Рудно 9 січня спрацювала автоматична система безпеки газопостачання, і понад 370 будинків залишилися без газу.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/sotni-budynkiv-bez-hazu-raketna-ataka-rf-vdaryla-po-hazopostachannyu-u-lvivskiy-oblasti/
© Сила Слова

“Ударна хвиля внаслідок ракетної атаки ворога вночі спричинила спрацювання захисного запірного клапана на газорегуляторному пункті у Рудно (вулиці Садова, Шевченка, Коперника та Вузька)”, – повідомив Козицький.

За словами Козицького, поки з’ясовують причини аварії, фахівці перекрили подачу газу на вході перед ГРП. Тимчасово без газу залишилися 376 абонентів.

Наразі тривають роботи з відновлення газопостачання.

Крім того, пошкоджень зазнали 6 приватних вантажівок.

Садовий також підтвердив, що внаслідок ракетної атаки у селищі Рудно Львівської громади спрацювала автоматична система безпеки газу.

“Це не аварія в мережі – захист спрацював через ударну хвилю. Фахівці вже працюють на місці, перевіряють обладнання. Після цього газ подадуть”, – уточнив мер Львова.

Нагадаємо, що після масованого удару ворога у Дніпрі склалася надзвичайна ситуація національного масштабу. Міські служби в екстреному режимі відновлюють електропостачання та намагаються запустити котельні.

Рейтинг статті