Екс-розвідник Юрій Швець назвав реальну мету ударів ЗСУ по військових об’єктах РФ під Армавіром та Орськом.
Завдати удару дронами на відстань до 1800 км ЗСУ могли з однією метою – продемонструвати ворогові свої можливості, припустив Юрій Швець. З іншого боку, метою проведення такої операції може бути намір США показати, що вони мають необхідні ресурси для того, щоб зупинити Путіна в будь-який момент. Вони руками ЗСУ “осліпили” Росію, вдаривши по станціях далекого виявлення цілей, що входять до системи “ядерного щита” РФ, а тепер можуть безперешкодно бити ракетами її територією, хоча, швидше за все, це тільки попередження і вони не збираються цього робити.
Думку Юрія Швеця можна дізнатися з відео на каналі YouTube.
Військовий експерт прокоментував удари дронами по військових об’єктах на території РФ під Армавіром та Орськом: “Експерти приходять до думки, що ці об’єкти не мають значення для тієї війни, яка зараз триває на території України, і ЗСУ з практичної точки зору це не потрібно. Це була важлива операція, і стали б ЗСУ на це йти, щоб знищити об’єкт, який, за великим рахунком, значення для них не мав”.
Потім Юрій Швець озвучив цікавий факт: “Це має сенс з погляду того, що там відбувається далі в Середземномор’ї. Чому? Тому що зараз у районі Середземного моря знаходяться дві авіаційні ударні групи: одна на чолі з авіаносцем “Джеральд Р. Форд”, а інша “Дуайт Ейзенхауер”. Кожна з цих груп – це махіна, на борту якої знаходяться сотні крилатих ракет. Якщо знищити станцію під Армавіром, позбавити Росію можливості спостерігати за тим, що відбувається в районі Середземного моря, виходить, що Росія “осліпла” в цьому напрямку“.
“Висновок експертів полягає в тому, що пошкодження станції під Армавіром для ЗСУ не мало сенсу, а ось для США мало сенс, якби вони готувалися до військових дій. Усі сходяться на думці, що це не була підготовка до реальних військових дій, це була демонстрація Росії, що може з нею статися, якщо Росія не припинить свої ядерні божевілля“, – пояснив суть того, що відбувається екс-розвідник.
Також Швець розповів, як Сі Цзіньпін одним висловом закрив питання щодо України.