Російський ракетно-дроновий терор заведено вважати методом тиску на українців, за допомогою якого Кремль розраховує виснажити населення нашої країни та змінити консенсусну думку про те, що мир на умовах Москви не є можливим.
Це частково правда, але крім цієї задачі, що лежить на поверхні, ворог також переслідує три цілі. Їх сформулював виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці Дмитро Жмайло.
1) Дестабілізація країни
Розхитування суспільства через відключення світла, протестні настрої та просування тез про нібито відсутність обстрілів і продаж електроенергії за кордон.
2) Військовий тиск на конкретні напрямки
Насамперед південь України. Мета — послабити оборону і відсікти Південну Бессарабію як стратегічно важливий регіон.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
3) Посилення переговорних позицій на міжнародній арені
Підвищення рівня напруги для збільшення власної переговорної ціни, тиску на Україну через партнерів і торгу за вигідніші умови.