СБУ затримала трьох дівчат-баристів, які здавали окупантам локації ЗСУ в Одесі

СБУ затримала трьох дівчат-баристів, які здавали окупантам локації ЗСУ в Одесі

Три молоді подруги допомагали росіянам підготувати масований ракетно-дроновий удар по військовій інфраструктурі міста.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/sbu-zatrymala-troh-divchat-barystiv-yaki-zdavaly-okupantam-lokatsii-zsu-v-odesi/
© Сила Слова

СБУ затримала в Одесі трьох робітниць кав’ярні віком від 19 до 23 років, які під виглядом прогулянок робили селфі на тлі військових об’єктів та відправляли фото до Москви.

Як повідомили у Службі безпеки, зрадниці отримували за це гонорари від кураторів із ФСБ.

Російські спецслужби найбільше цікавили ТЦК та медустанови, де лікують поранених українських бійців. Також агенткам дали завдання виявляти на території Одеси позиції ППО та берегової охорони, які захищають місто від атак із повітря.

Інформацію вони надсилали до Москви за допомогою месенджерів. Крім того, вони просили окупантів про евакуацію з Одеси на територію РФ та працевлаштування у ворожих спецслужбах.

У СБУ стверджують, що зірвали ворожі плани щодо ударів по українському приморському місту, у плануванні яких допомагали затримані. Вони перебувають під вартою. Юним зрадницям світить довічне ув’язнення.

Також ми повідомляли, що в Одесі СБУ виявила агента російської розвідки, який видавав себе рятівником.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись