Росія продовжує обстрілювати міста України, хоч і США намагаються притягнути до відповідальності Путіна і говорять про перемир’я. Після того, як Україна погодилася на припинення вогню, РФ влаштувала масову атаку дронів і ракет по містах України.
Астр0лог Ангеліна Вакуліна для Главреда розповіла, що російські окупанти не припинять обстрілювати мирні міста України.
“У найближчі кілька тижнів, у зоні особливої небезпеки 3 міста України”, – каже астролог.
Хто така Ангеліна Вакуліна
Ангеліна Вакуліна – астр0психолог і тар0лог. Довгий час практикує астр0 і нео психологію і багато інших інструментів для пізнання себе, стверджує вона.
За словами Вакуліної, ці міста України під прицілом Путіна і його окупантів.
Які міста України під прицілом масованого удару з боку РФ
“Полтава, Запоріжжя, Чернігів – будьте акуратні. Під час тривоги переходьте в укриття”, – зазначила астролог.
Також астр0лог зазначила, що варто реагувати на тривоги по всій Україні, особливо західним регіонам.
“Максимально уважні до тривог. Є підвищений інтерес РФ до міст: Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Хмельницький”, – зазначила астр0лог.