Після сьогоднішньої нічної ворожої атаки в частині України немає ні світла, ні води – кадри лякають
Після сьогоднішньої нічної ворожої атаки в частині України немає ні світла, ні води – кадри лякають
В Одесі можливі перебої з водопостачанням через аварійні відключення світла. Про наслідки ворожої атаки повідомили в соціальних мережах, зазначає Стіна.
Місцевий водоканал повідомляє, що проблеми можуть спостерігатися декількох районах Одеси.
“Шановні споживачі! Через аварійне відключення енергопостачання можуть спостерігатися тимчасові перебої із водопостачанням у Київському районі м.Одеса та ж/м “Черемушки”. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання, після чого подача води стабілізується.”
Подача води стабілізується після того, як енергетики відновлять енергопостачання.
Вночі росіяни вдарили по портовій та промисловій інфраструктурі Одещини, є загиблий та поранені, — Кіпер.
Керівник Одеської ОДА повідомляє, що внаслідок атаки є пошкодження адміністративних, виробничих та складських приміщень.
На жаль, одна людина загинула, а ще двоє отримали поранення.
Також рятувальники вже працюють над ліквідацією наслідків ворожих ударів.
В Одесі запроваджено аварійні відключення світла, щоб не допустили перевантаження пошкодженого обладнання, – глава МВА Сергій Лисак.