Путініст Перла після удару по “Охматдиту” закликав РФ продовжувати: “По той бік Дніпра немає мирного населення” –

Путініст Перла після удару по “Охматдиту” закликав РФ продовжувати: “По той бік Дніпра немає мирного населення” –

Пропагандист із телеканалу друга Путіна Андрій Перла заявив, що Росія не повинна помічати в Україні мирного населення і може продовжувати завдавати ракетних ударів.

Путінські агресори та пропагандисти все більше вірять в образ “України-ворога”, особливо після масштабного ракетного обстрілу України 8 липня та попадання по лікарні “Охматдит”. Передбачувано, адже якщо вони визнають, що цей образ повністю вигаданий, то доведеться визнавати також масові вбивства, насильство, руйнування та грабежі з боку росіян. Одним із таких путіністів є політичний оглядач Андрій Перла, який регулярно виступає на каналі “Царгород”, що належить другові Володимира Путіна олігарху Костянтину Малофєєву.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/putinist-perla-pislya-udaru-po-ohmatdytu-zaklykav-rf-prodovzhuvaty-po-toy-bik-dnipra-nemae-myrnoho-naselennya/
© Сила Слова

Пропаленого прихильника Кремля процитував у своєму Telegram-каналі командир екіпажу БПЛА молодший лейтенант Андрій Отченаш.

Фанатичний прихильник убивць-окупантів Перла закликаввизнати, що з того боку Дніпра немає мирного населення, і перетворити їх на місто ГазуІншими словами, Перла закликає продовжувати ракетні удари по цивільних об’єктах в Україні.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

“Я знав, що так буде. Знав, що якось вони перестануть соромитися, перестануть нести марення про “братський народ”, в який самі не вірять, і почнуть відкрито волати до геноциду, як у Третьому рейху відкрито закликали до геноциду євреїв”, – резюмував Отченаш.

Пропагандист Перла забув сказати, що до повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Росії ЗСУ не завдали жодного удару по території країни-окупанта. Він забув сказати, що саме РФ напала на Україну та всі удари ЗСУ – заходи у відповідь країни, яка захищається. Путініст якось забув вказати, що втрати України в десятки тисяч разів перевершують втрати Росії.

Нагадаємо, 11 липня повідомлялося, що, незважаючи на всі масові вбивства українців російськими військами, майже через 3 роки повномасштабної війни США все ще відмовляються дозволяти ЗСУ бити по країні-окупанту американськими ракетами.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись