Медсестра з Курської області підтверджує той факт, що до лікарень поранених надходить потоком.
Днями у Мережі можна було побачити кадри із військовополоненими окупантами на території Курської області. У Києві стверджують, що обмінний фонд поповнився на 300 людей. Здебільшого в полон здаються солдати-строковики, які не поспішають помирати за Путіна і не надто хочуть захищати свою батьківщину.
Паблік “ВЧК-ОДПУ” Медсестра Коренівської ЦРЛ Галина стверджує, що такої кількості поранених вона не бачила давно.
За її словами, ті просто надходять до лікарень Курщини потоком. Спочатку це були лише терміновики, але пізніше дійшло й до “кадировцев”.
Галина стверджує, що поранених було дуже багато першого дня боїв на території Курщини. Їх доставляли як до ЦРЛ, так і до Курська та лікарні Рильська.
Експерти нагадують, що у першій лінії оборони були саме солдати-строковики, а “кадировці” були далі — у другій лінії, отже ЗСУ справді взяли під контроль велику територію.
У МО РФ вирішили евакуювати з території боїв лише поранених солдатів Путіна, а про цивільні навіть не йшлося. Ті були надані самі собі.
Медсестра Галина також не евакуювалася, а залишилася на місці з 6 пацієнтами похилого віку. Найцікавіше, що майже весь персонал лікарні, включаючи головного лікаря, утік.
Галина заявляє, що в Коренево залишилися у своїх будинках близько 2 тисяч осіб, а це 40% від населення районного центру.
Пропагандистські телеканали стверджують, що зараз під контролем ЗСУ знаходиться територія 350 км2.
Тим часом, за повідомленням західної преси, у Кремлі стурбовані, що Україна може використати F-16 на території Курської області.