‚Під контроль ЗСУ перейшли ще 5 сіл Курщини, плацдарм розширюється – BILD

‚Під контроль ЗСУ перейшли ще 5 сіл Курщини, плацдарм розширюється – BILD

Незважаючи на заяви РФ про стабілізацію ситуації, ЗСУ продовжують розширювати свій плацдарм у Курській області РФ.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/pid-kontrol-zsu-pereyshly-sche-5-sil-kurschyny-platsdarm-rozshyryuetsya-bild/
© Сила Слова

Зона контролю українських сил у Курській області РФ продовжує розширюватись. З’явилися докази, що під контроль ЗСУ перейшли ще щонайменше 5 російських сіл.

Про це пише військовий оглядач німецького видання BILD Юліан Ріпке.

Грунтуючись на відкритих даних, експерт дійшов висновку, що ЗСУ закріпилися в селі Кругленьке, яке знаходиться приблизно за 17 км на північ від міста Суджі. Цю інформацію підтверджує і OSINT-ресурс DeepState на своїй карті. На цій ділянці йдуть дуже тяжкі бої, російські військові підтягли туди РСЗВ “Смерч”.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Під контроль ЗСУ перейшли також 3 села та 1 село на південь від Суджі. Йдеться про Камишне, Бірки, Крупця, а також Спальне.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Очевидно, основні зусилля ЗСУ зараз зосередили на розширенні свого плацдарму на північ та південь, тобто вздовж кордону. ЗСУ не рвуться вглиб російських територій, не даючи таким чином росіянам загнати себе в котел.

Поточна лінія фронту Сході формується повільно“, – констатував Репке.

У ході боїв ЗСУ беруть під свій контроль не лише російські території, а й військовополонених. Головком ЗСУ Олександр Сирський доповів президенту, що лише за сьогодні, 14 серпня, обмінний фонд поповнився понад 100 солдатами РФ.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись