На сьогоднішній день у Євросоюзі є лише один реальний супротивник інтеграції України і це Віктор Орбан. Політик систематично торпедує всі ініціативи Брюсселя щодо Києва і, здається, готовий на все, аби наша країна не стала частиною ЄС.
За роки своєї політичної активності Орбан вже говорив про причину такої своєї позиції чимало і нещодавно висловився знову. Сталося це у стінах угорського парламенту.
Як передає ТСН, глава уряду заявив, що після вступу України до Євросоюзу, політичній організації настане кінець у її нинішній формі, оскільки у Брюсселя нібито з’явиться “ще один прихильник федералістської осі”.
Також Орбан зауважив, що Київ не має жодних ресурсів, тому підтримка України ляже на плечі європейських платників податків, а незавершений конфлікт із РФ стане справою всього ЄС.
“Україна не може бути членом НАТО, тому що це означає постійну загрозу війні між НАТО і Росією”, – видав політик.