📌 Коротко про головне:
- Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна потрапила до лікарні через раптове погіршення самопочуття.
- Блогерка провела шість годин під наглядом медиків через слабкість та втому.
- Причиною госпіталізації стало хронічне недосипання та надмірне навантаження на організм.
Олександра Шульгіна поскаржилася на різке погіршення свого здоров’я.
Переможниця першого сезону популярного телешоу “Холостяк” Олександра Шульгіна поскаржилася на проблеми зі здоров’ям.
Молода мама, яка зараз мешкає у США, поділилася своєю історією на сторінці в Instagram.
За словами блогерки, їй раптово стало зле, і довелося викликати швидку допомогу.
“Раптово стало зле. Відчула слабкість, втому, напругу в м’язах. Шість годин провели в швидкій”, — повідомила вона.
Пізніше вона повідомила, що “розуміє з точки зору психосоматики, що з нею сталося”. За словами блогерки, вона “багато на себе взяла”.
“У якийсь момент я взяла на себе занадто багато. Робота, діти, сім’я та сестра, яка приїхала до мене, і мені шалено хочеться проводити з нею час, ми дуже пізно лягали спати. Я, банально кажучи, не висипалася цими днями. І організм сказав: “Відпочинь”, — пояснила блогерка.