Окупанти Луганщини погрожують відбирати немовлят у батьків без громадянства РФ – ISW

Окупанти Луганщини погрожують відбирати немовлят у батьків без громадянства РФ – ISW

З наступного тижня росіяни почнуть відбирати дітей у пологових будинках у тих батьків, у яких немає громадянства РФ.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/okupanty-luhanschyny-pohrozhuyut-vidbyraty-nemovlyat-u-batkiv-bez-hromadyanstva-rf-isw/
© Сила Слова

На теренах, окупованих Росією, очікується нова жорстока хвиля репресій. Росіяни загрожують викрадати немовлят у пологових будинках.

Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW), посилаючись на голову Луганської обласної адміністрації Артема Лисогора.

Москва у рамках програми примусової паспортизації громадян переходить усі кордони. З 6 травня у сімей, які не отримали громадянство РФ, вилучатимуть немовлят прямо у пологових будинках. Подібні заходи активно анонсують окупанти.

У лікарнях окупованої Луганщини погрожують вилучати новонароджених дітей у матерів у разі, якщо в жодного з батьків немає громадянства Росії“, – Повідомили в ISW.

За даними ресурсу, наявність російського паспорта буде обов’язковою умовою для виписки з пологового будинку.

На даний момент подібних інцидентів не зафіксовано, росіяни поки що обмежуються погрозами. Однак у ході війни РФ активно вдавалася до масових депортацій та викрадень українців, у тому числі дітей. Саме за цей злочин Міжнародний кримінальний суд виписав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна.

За даними ISW, вилучення дітей у батьків із “неправильним” на думку Кремля громадянством – це порушення статті 2-ї Конвенції про попередження геноциду. Вона може бути кваліфікована як навмисне зниження народжуваності всередині національної групи.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись