Огірки люблять це підживлення в липні. Немає жовтого листя, а врожай формується шикарний

Огірки люблять це підживлення в липні. Немає жовтого листя, а врожай формується шикарний Різне

Липень – місяць, коли огірки потребують особливої уваги. Спека, інтенсивне зростання і плодоношення виснажують рослини, роблячи їх уразливими для хвороб та пожовтіння листя. Багато дачників у паніці хапаються за золу чи коров’як, але є ще один ефективний і збалансований спосіб підживити огірки, забезпечивши їм здоров’я та багатий урожай.

Про яке добриво йдеться

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/ohirky-lyublyat-tse-pidzhyvlennya-v-lypni-nemae-zhovtoho-lystya-a-vrozhay-formuetsya-shykarnyy/
© Сила Слова

Йдеться про підживлення кальцієвої селітрою. Кальцієва селітра – це джерело азоту та кальцію, двох ключових елементів для здорового росту та розвитку огірків. Азот відповідає за нарощування зеленої маси, а кальцій зміцнює клітинні стінки, роблячи рослини більш стійкими до хвороб та несприятливих умов.

Застосування кальцієвої селітри у липні допоможе запобігти хлорозу (пожовтіння листя), зміцнить стебла та підвищить імунітет огірків. Рослини активно формуватимуть зав’язі, забезпечуючи рясний та якісний урожай. Плоди виростуть міцними, соковитими та хрусткими.

Як приготувати підживлення

Існує два основних способи підживлення огірків кальцієвої селітрою: кореневе та позакореневе.

Кореневе підживлення передбачає внесення розчину добрива безпосередньо під корінь рослини. Для цього розведіть 20-30 г кальцієвої селітри в 10 літрах води і полийте огірки з розрахунку 0,5-1 літр на рослину.
Позакореневе підживлення полягає в обприскуванні листя розчином добрива. Для цього розведіть 10-15 г кальцієвої селітри в 10 літрах води і ретельно обприскуйте рослини. Позакореневе підживлення рекомендується проводити в похмуру погоду або ввечері, щоб уникнути опіків листя.
Важливо пам’ятати, що надлишок кальцієвої селітри може бути шкідливий для рослин, тому слід суворо дотримуватися рекомендованих доз і не перегодовувати огірки. 2-3 підживлення  за сезон буде більш ніж достатньо. Але знову ж таки дивіться на стан пагонів і вносьте підживлення, тільки якщо огірки їх потребують.

Таке підживлення не тільки запобігає пожовтінню листя, але й простимулює активну утворенню зав’язей, забезпечивши вас шикарним урожаєм хрустких та соковитих огірків.

Рейтинг статті