“Обмежена спеціальна операція триває”: Російські добровольці підняли свої прапори у Козинці Бєлгородської області

“Обмежена спеціальна операція триває”: Російські добровольці підняли свої прапори у Козинці Бєлгородської області

Учасники кількох добровольчих російських формувань сьогодні, 17 березня, підняли свої прапори у населеному пункті Козинка в Бєлгородській області Росії. Про це повідомляє Telegram-канал батальйону «Сибір», передають Патріоти України.

Як зазначили добровольці, «обмежена спеціальна операція» на території РФ триває. «Прапори Сибірського батальйону та РДК у селі Козинка», – повідомили бійці добровольчих формувань, та оприлюднили відповідне фото.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/obmezhena-spetsialna-operatsiya-tryvae-rosiyski-dobrovoltsi-pidnyaly-svoi-prapory-u-kozyntsi-belhorodskoi-oblasti/
© Сила Слова

На Telegram-каналі легіону «Свобода Росії» також опублікували кадр із прапором, та зазначили, що «над Росією має майоріти правильний прапор. Незабаром – у всіх містах та селах».

Рейтинг статті