Новий жіночий підрозділ ударних дронів вимагатиме акуратності, уважності та технічної грамотності, заявив Луценко.
Напередодні командир роти ударних безпілотників Ігор Луценко заявив, що незабаром буде створено жіночий підрозділ ударних дронів.
Цей підрозділ буде добровільним, але й при цьому він працюватиме у тісній взаємодії із Силами оборони. Про це повідомив Луценко на своїй сторінці у соц мережі.
Жінки, які захочуть поповнити ряди нового підрозділу, повинні мати базові знання інженерної справи, а також мати творче тактичне мислення.
До підрозділу можна буде потрапити лише на конкурсній основі. Проходитиме навчання, яке і стане способом відбору кандидаток у підрозділ. Після цього жінки пройдуть перевірку СБУ, а вже наприкінці зарахування до підрозділу.
До нового підрозділу можуть потрапити дівчата та жінки віком від 18 років.
Луценко зізнався, що ворог має перевагу в живій силі, проте ЗСУ відкриті до нових ідей, що дозволяють скоротити розрив і ліквідувати якнайбільше ворожих солдатів.