Російський уряд був змушений звернутися до своїх військових після, за їхніми словами, наймасовішої атаки БПЛА ЗСУ на НПЗ Росії.
Так, прокремлівські ресурси пишуть, що в нічний час із четверга на п’ятницю безпілотники ЗСУ завдали удару по філії Новошахтинського НПЗ у місті Ростові-на-Дону. І, за інформацією росЗМІ, це була наймасштабніша атака за весь час так званої “спеціальної військової операції”, про що інформує “Діалог.UA”.
Внаслідок атаки БПЛА ЗСУ у Ростові було пошкоджено як мінімум два НПЗ. При цьому пропагандисти відмовляються озвучувати які саме. Але в матеріалі наголошується, що в цей же час їхнє джерело з уряду РФ розповіло: “Ми неодноразово зверталися до військових, щоб вони закрили системами ППО усі НПЗ у Росії. Вони відповідають, що все захищено максимально. Але в результаті ми спостерігаємо, як ЗСУ здійснили атаку на найважливіше для економіки підприємство! Скільки все це триватиме? Невже доти, доки нам не переб’ють усю нафту?”
Що ви думаєте про цю новину?
Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.
Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину