Наслідки агресії РФ докотилися до Шотландії: врятований з окупації в Україні ведмідь Ямпіль помер

Наслідки агресії РФ докотилися до Шотландії: врятований з окупації в Україні ведмідь Ямпіль помер

Врятований із окупації ведмідь Ямпіль із Краматорського району не пережив анестезію під час лікування у шотландському зоопарку, реаніматори не змогли йому допомогти.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/naslidky-ahresii-rf-dokotylysya-do-shotlandii-vryatovanyy-z-okupatsii-v-ukraini-vedmid-yampil-pomer/
© Сила Слова

Сумна новина прийшла з Шотландії: у зоопарку Five Sisters Zoo 13 липня помер азіатський чорний ведмідь на прізвисько Ямполь. Цього клишоногого евакуювали із захопленого росіянами під час окупації приватного звіринця Yampol Zoo у селі Ямпіль Краматорського району Донецької області. Про це пише “Краматорський піст”.

Як повідомили співробітники шотландського зоопарку, ведмедя мали перевести в новий, спеціально збудований для нього вольєр для подальшого лікування. Однак після анестезії Ямпіль так і не прийшов до тями. Незважаючи на всі зусилля ветеринарів, реанімувати виснаженого численними хворобами та травмами ведмедя не вдалося.

Після виявлення зоозахисники евакуювали змучену тварину. Спочатку ведмідь перебував на реабілітації у притулку “Біла скеля”, а потім для його лікування та відновлення шукали новий будинок за кордоном. Так Ямпіль (названий на честь села, де його знайшли) виявився спочатку в Польщі, потім у Бельгії, а на початку 2024 року був перевезений до Шотландії. На жаль, організм змученого ведмедя не впорався із навантаженнями лікування.

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

ywAAAAAAQABAAACAUwAOw==

Однак у благополучній Європі пощастило не всім тваринам. Так, існує варварський обряд вбивства дельфінів на Фарерських островах. Очевидно, людство ще досягло рівня усвідомленості, щоб поважати права тварин життя.

Тим часом у Росії знущань з тварин у затоплених регіонах виявилося замало, так вона планує відправляти собак на фронт.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись