Співзасновник Монобанку Олег Гороховський після скандальних переговорів українського та американського президентів у Білому домі уночі 1 березня оголосив про новий збір на монобанку. Він запевнив, що про це його просили українці.
“Багато прохань почати збір на ядерку, ось банка”, – коротко повідомив він у своєму Telegram-каналі.
Як тільки збір стартував, українці за дві години скинули на банку понад 2 млн грн. А упродовж 12 годин збору, донатерами стали 70 тисяч людей з 61 країни. Гороховський повідомляв, що найактивніше донатили зі США та Польщі.
Станом на 22 годину 1 березня, тобто менш ніж за добу, українці зібрали понад 30 млн грн. Збір оголошено закритим, Олег Гороховський розбив банку.
До речі, в інтерв’ю ВВС він пояснював, що збір триватиме добу. А зібрані гроші підуть на потреби Сил оборони України – донати передадуть волонтерам, щоб закупити дрони, закрити низку гуманітарних потреб для фронту.