Окупанти ставлять на корпус бронетехніки зверху 8 випромінювачів під кутом 60 °, намагаючись охопити цим відразу 360 °.
Російські окупанти продовжують експериментувати з РЕБ, намагаючись впоратися з нальотами українських дронів на бронетехніку. В останні дні на відео зі знищенням російської техніки все частіше стали з’являтися дуже дивні РЕБ, чи то кустарного збирання, чи заводської, нового типу, пише військовий експерт Олександр Коваленко.
За його словами, росіяни намагаються вирішити проблему ударів FPV-дронами ЗСУ підручними засобами у напівкустарних умовах. Окупанти ставлять на корпус бронетехніки зверху 8 випромінювачів під кутом 60 °, намагаючись охопити цим відразу всі 360 °.
Втім, судячи з кадрів підбитих танків та БМП на фронті, ідея росіян провалилася.
“Проблема такого застосування – одно-діапазонне охоплення. Тому й не дивно, що вперше, коли я побачив відео з цією дивною “ромашкою”, її посилював ще й РЕБ РП-377УВМ1Л “Лісочок”… Загалом, гадаю, найближчим часом для російської техніки стане базою комплект: “козирок”, протикумулятивна решітка, одно-діапазонна “ромашка”, “Лісочок” і тактична колода. Не, ну а як же без тактичної колоди? !” – пише Коваленко.