Міненерго: обстріли РФ змусили скоротити виробництво електроенергії

Міненерго: обстріли РФ змусили скоротити виробництво електроенергії Різне

В.о. міністра енергетики Артем Некрасов заявив, що внаслідок масштабної атаки на енергетичну інфраструктуру, яку російські окупанти здійснили вночі 23 грудня, атомні електростанції були змушені скоротити виробництво електроенергії. Про це він повідомив на брифінгу.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/minenerho-obstrily-rf-zmusyly-skorotyty-vyrobnytstvo-elektroenerhii/
© Сила Слова

За його словами, на ранок майже всі споживачі в Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях залишилися без електропостачання.

Крім того, без електропостачання залишилися споживачі у Вінницькій, Чернігівській, Житомирській, а також у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Одеській областях. Аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться одразу, щойно дозволить безпекова ситуація.

«Внаслідок масованої атаки РФ на енергетичну інфраструктуру атомні електростанції вимушено знизили потужність своєї генерації. Збільшення потужностей АЕС до номінальних значень буде поступовим, як тільки енергетики відновлять пошкоджені ворогом мережі. Це грубе порушення міжнародних вимог щодо ядерної безпеки під час російських ударів по енергетичній інфраструктурі, що забезпечує живлення власних потреб та видачу потужності атомних електростанцій. Воно не повинне залишатись поза увагою світової спільноти, російську політику енергетичного терору потрібно зупинити», – сказав Артем Некрасов.

Також він додав, що через російську атаку по всій Україні запровадили екстрені знеструмлення. Їх скасують після стабілізації енергосистеми.

Також повідомлялося, що завтра, 24 грудня, у місті Славутич не буде електропостачання протягом усього дня.

Рейтинг статті