Масштабну пожежу на нафтобазі під Ростовом не вдається загасити: кількість жертв збільшується

Масштабну пожежу на нафтобазі під Ростовом не вдається загасити: кількість жертв збільшується

Понад добу палахкотить вогонь на нафтобазі в Ростовській області, куди прилетіли українські дрони.

Якщо вранці 19 серпня внаслідок гасіння вогню постраждало 18 пожежників, то зараз це число збільшилося до 41. Російська нафтобаза в Пролетарську була атакована українськими дронами, що призвело до локального спалаху, але полум’я поступово охопило 11 резервуарів з паливом, ускладнюючи пожежний процес.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/masshtabnu-pozhezhu-na-naftobazi-pid-rostovom-ne-vdaetsya-zahasyty-kilkist-zhertv-zbilshuetsya/
© Сила Слова

Про це повідомляє Telegram-канал “Україна 365”.

Високі стовпи вогню та диму від нафтобази, що горить, в Ростовській області потрапили на відео. Розширення площі пожежі не дозволяє пожежникам ефективно боротися з вогнем. Зафіксовано 41 випадок звернення за допомогою до центральної лікарні Пролетарського району рятувальників, задіяних у гасінні пожежі.

Telegram-канал “База” пише про те, що 13 пожежників одержали опіки різного ступеня як шкіри, так і дихальних шляхів, тому вони були госпіталізовані. Площа пожежі на нафтобазі у Ростовській області становить 1 тис. кв. м., а згасити палаючі резервуари з паливом пожежникам не вдається.

Рейтинг статті
Підпишись на нас у Facebook - новини швидше за всіх Підписатись