На Ілона Маска поскаржилися колишні співробітниці SpaceX через сексуальні домагання з боку мільярдера.
Відомий підприємець Ілон Маск, який відзначився рядом досить дивних і зухвалих вчинків, а також заяв на різні теми, став фігурантом нового скандалу, цього разу сексуального, пише агентство Bloomberg.
Повідомляється, що відразу 8 жінок-інженерів, які раніше працювали в компанії SpaceX і були звільнені, подали позов до суду штату Каліфорнія та звинуватили мільярдера Маска у сексуальних домаганнях і навіть помсти стосовно них.
Виявляється, що Ілон прямо на роботі демонстрував співробітницям порнографічні зображення та активно все це коментував, а також виявляв інші ознаки розв’язної та непристойної поведінки.
“Маск свідомо створив вороже робоче середовище, коли показував на робочому місці непристойні сексуальні фотографії, меми та коментарі, які принижували жінок та ЛГБТ-спільноту“, – пишуть екс-працівниці компанії Ілона.
Варто зазначити, що у 2022 році після чергових непристойних фокусів Маска робітниці написали відкритий лист, у якому висловили стурбованість щодо його поведінки, після чого всі були вигнані з роботи.
До речі, газета The Wall Street Journal, у свою чергу, написала, що Ілон Маск домагався до співробітниць SpaceX, причому не тільки до інженерів, а й до інших співробітників, у тому числі колишньої секретарки-стажерки, з якою у нього нібито все ж таки відбулися сексуальні стосунки.
Як повідомлялося раніше, Маск веде гру проти Джо Байдена і може здобути посаду у разі перемоги Дональда Трампа.