Максакова висловила несподівану версію про те, чому Путін так сильно зненавидів Україну

Максакова висловила несподівану версію про те, чому Путін так сильно зненавидів Україну

Причину ненависті Путіна до України пов’язано з його прийомним батьком Володимиром Спіридоновичем, який в офіційній біографії президента РФ згадується як рідний.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/maksakova-vyslovyla-nespodivanu-versiyu-pro-te-chomu-putin-tak-sylno-znenavydiv-ukrainu/
© Сила Слова

Екс-депутат Держдуми РФ та оперна співачка Марія Максакова у інтерв’ю Алесі Бацман згадала про дитинство Путіна, пославшись на книгу Крістіни Курчаб-Редліх “Вова, Володя, Володимир”, а також висловила власну версію про те, чому лідер РФ так сильно ненавидить Україну.

Путін провів своє дитинство в Грузії з першим вітчимом (рідний батько Платон покинув матір ще за вагітності). Взаємини із нерідним батьком складалися жахливо. У дослідженні йдеться про те, що Путін піддавався просто пекельній кількості побоїв та принижень.

“Це якийсь парадоксальний випадок, – зазначила Максакова. – Я дружу з грузинами, люблю їх і знаю, що вони до всіх дітей ставляться з унікальною теплотою. Я цілком можу собі уявити, що вовченя (Путін – ред.) являло собою щось настільки дике, що просто ніяк не вкладалося в уявлення про сім’ю. Мабуть, це було щось підступне, підле, спритне. Коли його мама зрозуміла, що разом вони (син і чоловік – ред.) існувати не можуть, вона відправила Вову до родини родичів до Ленінграда, де він за іншими документами розпочав нове життя”.

Другий вітчим Путіна, Володимир Спіридонович, служив у НКВС та ще й у Західній Україні. “Мені здається, це та частина, яка гідна подальшого дослідження”, – наголосила опозиціонер.

Можливо, у Львові чи іншому місті могли зберегтися сліди цього самого Володимира Спіридоновича, який, вочевидь, лютував і звірював у цих українських регіонах, переодягаючись у форму УПА.

“Тільки таким чином населення відвернулося від визвольного руху. Ця діяльність, судячи з усього, була розгорнута, зокрема, татком Путіна. Звідси, я думаю, він черпає патологічну ненависть до України”, – припустила Максакова.

Рейтинг статті