Китайці виставили за двері Шойгу на переговорах Сі Цзіньпіна та Путіна

Китайці виставили за двері Шойгу на переговорах Сі Цзіньпіна та Путіна

Члени російської делегації продовжують потрапляти у незручні ситуації під час візиту до Китаю.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/kytaytsi-vystavyly-za-dveri-shoyhu-na-perehovorah-si-tszinpina-ta-putina/
© Сила Слова

Візит російського диктатора Володимира Путіна та його делегації до КНР запам’ятався одразу кількома цікавими епізодами за участю російських делегатів, які щоразу потрапили у незручні ситуації, влаштовані для них організаторами зустрічі.

Не оминула така доля і секретаря Радбезу РФ Сергія Шойгу, якого сторона, що приймає, відмовилася пускати в Будинок народних зборів на зустріч Путіна з китайським лідером Сі Цзіньпіном.

Як повідомляє “Комерсант”, організатори переговорів запідозрили щось негаразд у пропуску Шойгу і з першого разу не дозволили йому увійти до будівлі китайського парламенту. У результаті Шойгу довелося деякий час простояти біля вхідних дверей на вулиці, перш ніж питання з його перепусткою вирішилося. В інших членів делегації РФ при цьому проблем не виникло.

Примітно, що Шойгу відносно нещодавно відвідував Китай: він приїжджав до Піднебесної в жовтні минулого року як міністр оборони РФ, проте сторона, що приймає, все одно його не впізнала або не захотіла це зробити.

Що ви думаєте про цю новину?

Напишіть свою думку в коментарях під постом у Facebook і слідкуйте за сторінкою, щоб не пропустити наступні новини.

Обговорити у Facebook Ваш коментар допоможе іншим читачам побачити цю новину

Рейтинг статті
Новини в Telegram — без реклами й алгоритмів Підписатись