У ніч проти 1 липня мешканці Дніпра прокинулися від мінімум трьох вибухів.
У ніч проти 1 липня мешканці Дніпра прокинулися від мінімум трьох вибухів. Пізніше стало відомо, що Кремль цілив містом балістикою. Відомо про 7 постраждалих, у тому числі 15-річного хлопця.
Про це повідомив губернатор Дніпропетровської ОВ Сергій Лисак на своїй сторінці у Telegram-каналі.
Відомо, що лише одну людину госпіталізували — жінку, решта лікуватиметься амбулаторно.
Відомо, що пошкодження отримав один із супермаркетів міста: обвалився дах, а також у багатоповерхових будинках вибиті шибки.
Вночі 30 червня противник також атакував Дніпропетровщину дронами-камікадзе. Відомі прильоти Нікополем, Марганцем та іншими районами.
Крім того, навіть горіло поле із пшеницею. Усього було знищено до 2 га посівів.
Увечері 28 червня противник також атакував Дніпро ракетами. Відомо, що удар припав на багатоповерховий житловий будинок. Розбір завалів продовжується. Повідомлялося про одну загиблу людину — пенсіонерку.
Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.