Костенко дав вичерпну відповідь щодо припинення надання консульських послуг українцям за кордоном

Костенко дав вичерпну відповідь щодо припинення надання консульських послуг українцям за кордоном

Полковник СБУ Роман Костенко висловив свою думку щодо тимчасового призупинення консульських послуг для українських чоловіків.

🔗 Джерело: https://bbcccnn.org/kostenko-dav-vycherpnu-vidpovid-schodo-prypynennya-nadannya-konsulskyh-posluh-ukraintsyam-za-kordonom/
© Сила Слова

Журналіст телеканалу “Прямій” запитав Романа Костенка, наскільки, на його думку, правомірним було рішення призупинити надання консульських послуг для українців за кордоном і чи можна сказати, що йдеться про обмеження прав наших громадян. Полковник СБУ відповів, що зараз йдеться про боротьбу за виживання нашої країни, тому сам захід виправданий, але реалізовувати його потрібно було з урахуванням деяких нюансів.

Інтерв’ю Романа Костенка можна переглянути на каналі YouTube.

Народний депутат пояснив, навіщо було вжито міру, що обмежує права наших громадян за кордоном: “Це дуже складне питання, але тут є конкретні відповіді, і вони полягають у тому, що країна зараз має робити все, щоб наша країна вижила і в найближчому майбутньому, та у довгостроковій перспективі. Обов’язок кожного громадянина захищати країну, а також є обов’язок кожного громадянина оновити свої військово-облікові дані: треба прийти і просто показати, де ти і що ти, щоб країна хоч би розуміла, які люди у нас за кордоном, а які люди тут“.

Потім Роман Костенко озвучив свої правки до вже прийнятого владою України рішення щодо припинення надання консульських послуг: “Звичайно, країні потрібно зрозуміти, що немає чорного та білого, що, наприклад, люди, які досягли вісімнадцятирічного віку та виїхали за кордон, мають ці послуги отримувати Точно так само люди з інвалідністю, чоловіки, які мають троє і більше дітей. Нехай поновлюють свої дані, і тут питань немає, а ті військовозобов’язані, чий обов’язок захищати країну мають оновити ці дані. Зараз країна має робити все заради свого виживання і має контактувати з людьми, у тому числі і з тими, що виїхали.“.

Також Костенко чесно відповів на незручне питання про снаряди.

Рейтинг статті