Інформація про ворожі танки рятує життя: надсилайте дані в чатбот єВорог

Різне

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Головне управління розвідки Міністерства оборони України звернулися до громадян із закликом допомогти військовим у виявленні та знищенні ворожої техніки на фронті. Українців просять надсилати інформацію про місцезнаходження російських танків та бойових машин піхоти через чатбот єВорог. Завдяки своєчасним даним від місцевих мешканців, наші захисники зможуть більш ефективно діяти на передовій та захищати території країни.

У повідомленні йдеться: “Танки обстрілюють бліндажі та окопи, допомагають ворогу йти в атаку та проривати лінію оборони, а бойові машини забезпечують швидке переміщення солдатів і знищують піхоту. Танки та бойові машини ворога заважають нашим військовим захищати території, особливо на складних ділянках фронту”.

Силам безпеки і оборони треба інформація про:

— Танки. Великі, низькі та широкі конструкції з гучним двигуном, масивною гарматою і бронею спереду та з боків, на широких гусеницях.
— БМП. Компактні, з вузькими гусеницями та піднятою передньою частиною корпусу.

“Уважно перегляньте техніку на фото. Якщо ви перебуваєте на тимчасово окупованих територіях і бачили щось подібне — надсилайте інформацію в єВорог — @evorog_bot Памʼятайте про безпеку! Фотографуйте лише, якщо впевнені, що поряд нікого немає, одразу видаляйте переписку з чатботом та фото, чистьте папку Видалене та кеш месенджера. Інформація від народної розвідки потрібна військовим на фронті, ваша заявка в чатбот може врятувати життя”, – наголосили розвідники.

Раніше повідомлялося, що у ніч проти 9 листопада Тульська область Росії зазнала атаки дронів, які завдали удару по хімічному комбінату в місті Алексін. На тлі вторгнення Росії в Україну Алексінський хімічний комбінат опинився під міжнародними санкціями. У липні 2023 року підприємство потрапило в блокуючий список США за виробництво боєприпасів та матеріалів для російського військово-промислового комплексу. А в лютому 2024 року комбінат було додано до санкційного списку Євросоюзу через його продукцію, яка постачається на державні підприємства РФ для виробництва пороху, патронів та боєприпасів для Збройних сил Росії.

Рейтинг статті