Служба безпеки України затримала в Сумах колишнього місцевого функціонера Партії регіонів, який коригував удари російських “Градів” по українських військах.
Про це повідомили в СБУ та Сумській обласній прокуратурі, інформує Цензор.НЕТ.
“Під час оперативних заходів затримано “розконсервованого” агента фсб, який збирав розвіддані про оборону північно-східних рубежів України. Отриману інформацію він передавав агресору для коригування ворожих обстрілів українських військ, у тому числі з російських реактивних систем залпового вогню “Град””, – йдеться у повідомленні СБУ.
В спецслужбі зазначили, що ФСБ завербувала чоловіка ще до початку повномасштабного російського вторгнення.
“Для збору розвідданих зрадник на власному автомобілі об’їжджав місцевість і приховано фіксував локації українських захисників. Співробітники СБУ затримали фігуранта “на гарячому” під час спроби передачі агресору інформації про укріпрайони ЗСУ і Держприкордонслужби”, – додали в СБУ.
Чоловіка підозрюють в державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу). Йому загрожує довічне ув’язнення. Зараз він під вартою.
Джерело: https://censor.net/ua/p3427584