До Росії прилетів американський журналіст Такер Карлсон із проросійськими поглядами, який, за попередніми даними, має намір взяти інтерв’ю у Путіна.
Усі ми пам’ятаємо твір Астрід Ліндгрен, де персонаж Карлсон відлетів, але обіцяв повернутись. До Москви ж Карлсон лише прилетів. Йдеться про одіозного американського журналіста, який відомий своєю симпатією до “російського світу”. Він прибув до Москви 1 лютого рейсом із Стамбула і, за попередніми даними, має намір взяти інтерв’ю у Путіна.
Про це розповів журналіст Василь Голованов із посиланням на російські ЗМІ у спільному стримі з Дмитром Гордоном.
За словами Голованова, коли Путіна хвалять Скабеєва та Соловйов у РФ чи Азаренок у Білорусі – це звичне явище. Ми всі звикли до ворожих бійців інформаційного фронту, хоч вони нам від цього і не стають менш неприємними та ненависними.
“Але тут приїхав американець. Його балетами зараз возять. Як ви думаєте, в чому ризик того, що американський ведучий і журналіст прилетів брати інтерв’ю у Путіна?” – звернувся журналіст до свого колеги.
“Я не знаю, чи отримає він за інтерв’ю з Путіним якісь гроші, тому що багато агентів впливу РФ отримують гроші від Кремля по всьому світу. Я не знаю, чи завербований Карлсон російськими спецслужбами. Але я маю розуміння, що приїхати в Москву сьогодні й брати інтерв’ю у Путіна може лише підонок”,
– заявив Гордон.
Також аналітик зазначив, що Такер Карлсон, зважаючи на все, бореться не проти Байдена чи проти України, а проти США, тому що інтереси США спрямовані на те, щоб Україна перемогла цю коричневу чуму XXI століття – Росію. І якщо людина в Америці має протилежні погляди, то її позиція йде врозріз із позицією його країни.
“Це абсолютно огидне дійство, коли він братиме інтерв’ю у Путіна. Мені навіть важко уявити, що там буде. Але це вже похвалила Ксенія Собчак. Мовляв, здорово”, – додав журналіст.
У свою чергу Голованов вирішив внести нотку гумору в цю не надто приємну новину: “А я, поки ви говорили про приліт Карлсона, подумав, що фразою “Малюк і Карлсон” якраз можна буде назвати його інтерв’ю з Путіним”.
Раніше Дмитро Гордон перерахував країни, в які можна їздити російським артистам, які підтримали Україну: “Я говорю серйозно. Інакше це може для вас погано закінчитися”.
Також Дмитро Гордон розповів про нікому невідоме “хобі” Путіна, на яке він витрачає величезні гроші: “Як і Ленін, і Сталін”.
Ще трохи раніше Дмитро Гордон спрогнозував, як закінчить Путін: “Варіанту іншого немає”.